Aktualności

Uchwyty do toreb papierowych
Uchwyty do toreb papierowych – jaki uchwyt wybrać
26 lipca 2021 r.

Możliwość zaprojektowania swojej własnej torby i dobrania każdego elementu według swoich indywidualnych potrzeb – to prawdziwa wygoda. Odpowiednio dobrać gramaturę papieru, akcesoria i dodatki to nie lada sztuka. Na jakie uchwyty do toreb się zdecydować?

Czytaj całość
Tłoczenie na torbie papierowej
Tłoczenie – Możliwości i ograniczenia uszlachetniania druku
21 czerwca 2021 r.

Uszlachetnienie druku to zbiór technik zwiększających walory estetyczne, jak i użytkowe papieru. Dzięki temu produkty poligraficzne nabierają niepowtarzalnego charakteru. Jedną z popularniejszych metod uszlachetnienia druku jest tłoczenie. Polega to na uwydatnieniu konkretnego miejsca w materiale. Proces tłoczenia może odbywać się na kilka sposobów. Rozwiązanie to niesie za sobą mnóstwo korzyści. Czym dokładnie jest tłoczenie? Jakie są możliwości i ograniczenia w uszlachetnieniu druku? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w poniższym poradniku!

Czytaj całość
Lakierowanie UV – na czym polega i gdzie się je stosuje?
17 maja 2021 r.

Nie da się ukryć, iż jedną z najczęściej wybieranych metod uszlachetniania druku jest lakierowanie UV. Technika ta słynie z wielu zalet, co w głównej mierze decyduje o jej popularności.

Za przyczyną lakierowania wyroby drukarskie osiągają doskonałe parametry techniczne – są zdecydowanie bardziej wytrzymałe, odporne na uszkodzenia oraz ścieranie. Zyskują również odpowiednią grubość i sztywność. Dzięki lakierowaniu możliwe jest podniesienie atrakcyjności określonego wydruku. Na czym dokładnie polega lakierowanie UV? Gdzie się go stosuje? W poniższym poradniku postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Czytaj całość
Maszyna do laminowania
Co to jest laminowanie – możliwości i ograniczenia
23 kwietnia 2021 r.

Laminowanie to jedna z metod uszlachetniania i zabezpieczania wydruku, jak np. fotografii, wartościowych dokumentów, grafiki czy materiałów reklamowych. Laminowanie uszlachetnia również papierowe torby serii Exclusive naszej produkcji.

Nazwa tej metody pochodzi od słowa – lamina – które oznacza płytkę, cieniutką warstwę, blaszkę. Laminowanie polega na jednostronnym lub dwustronnym pokryciu powierzchni arkusza papieru, dokumentu, fotografii, druku tzw. laminatem.

Czytaj całość
Torby papierowe - różne rodzaje, perfekcyjny nadruk
Dane kontaktowe

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Adres Rejestrowy
ul. Floriańska 234 a
38-440 Iwonicz

Adres korespondencyjny
ul. Naftowa 18
38-400 Krosno

tel. + 48 13 42 420 02
fax. + 48 13 42 420 02
mobile. +48 604 946 675
e-mail: biuro@torbyduet.pl