Aktualności

torby papierowe na prezenty
Torby papierowe czy foliowe? – Ekologiczne podejście do pakowania zakupów
27 grudnia 2021 r.

Prowadzisz sklep lub wytwarzasz rękodzieło i nie wiesz, w co pakować produkty dla Twoich klientów? Rozwiązaniem tego problemu mogą być nowoczesne torby papierowe. Są one nie tylko eleganckie, ale i znacznie bardziej ekologiczne, niż ich foliowe odpowiedniki. Sprawdź, dlaczego papierowe torby są naprawdę ciekawym pomysłem na pakowanie zakupów.

Czytaj całość
jak zapakować wino
Jak zapakować wino
3 listopada 2021 r.

Gdy myślimy o idealnym, uniwersalnym prezencie na wiele okazji, najczęściej od razu przychodzi nam do głowy alkohol, w szczególności dobre wino. Tym bardziej, gdy obdarowywana przez nas osoba jest pasjonatem tego rodzaju alkoholu. Wino na prezent ślubny, urodzinowy lub świąteczny? Z całą pewnością sprawdzi się perfekcyjnie! Po zakupie trunku pojawia się pytanie: w co zapakować butelkę wina?

Czytaj całość
Torby papierowe na konferencję
Promowanie firmy na targach branżowych i konferencjach – ważne wskazówki
12 października 2021 r.

Biorąc udział w targach, eventach biznesowych bądź konferencjach, wielu przedsiębiorców zadaje sobie pytanie, co zrobić, aby jak najlepiej zareklamować swoją firmę i wyróżnić ją na tle konkurencji?

Każdy przedsiębiorca pragnie, aby wysiłki, jakie wkłada w promocję, przynosiły efekty i utkwiły w świadomości odbiorców. Dzisiaj omówimy kilka sposobów, które skutecznie przypomną klientom (także tym potencjalnym) o Twojej firmie.

Poznaj skuteczne sposoby reklamowania firmy i wybierz odpowiednie!

Czytaj całość
Uchwyty do toreb papierowych
Uchwyty do toreb papierowych – jaki uchwyt wybrać
26 lipca 2021 r.

Możliwość zaprojektowania swojej własnej torby i dobrania każdego elementu według swoich indywidualnych potrzeb – to prawdziwa wygoda. Odpowiednio dobrać gramaturę papieru, akcesoria i dodatki to nie lada sztuka. Na jakie uchwyty do toreb się zdecydować?

Czytaj całość
torby duet
Contact details

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Address:
Przemysłowa street 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena