Opinie

Dotychczasowe realizacje z firmą DUET pokazują, iż jest to rzetelny i fachowy partner biznesowy. Terminowe realizacje w najwyższej jakości, fachowe porady i miła obsługa to argumenty które determinują chęć podjęcia kolejnych wspólnych projektów w przyszłości. Polecamy i dziękujemy.

Łukasz Łukasik

Duet-producent toreb papierowych - to solidny, wielokrotnie sprawdzony Partner biznesowy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem przywiązywania wagi do najmniejszego szczegółu produkcyjnego – od projektu graficznego, poprzez druk i wykonanie, aż po terminową dostawę torebek. Profesjonalna obsługa, bardzo szybki i miły kontakt. Nasza firma współpracuje z firmą DUET od 2021 roku. Rekomendujemy współpracę z duet - producent toreb papierowych.

Polecam serdecznie realizacje toreb! Cudowna pomoc i doradztwo w doborze materiału - a wygląd finalny to jest właśnie to czego oczekiwaliśmy! Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Ewelina Bartkiewicz
RESIBO

Jak powiedział Frank Zappa - Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty. Współpraca z Panem Piotrem jest jak lot z otwartym spadochronem w bezchmurny dzień. Jest adrenalina, jest pięknie i jest bardzo bezpiecznie. Wszystkim, którzy mają marzenia w swojej pracy i lubią to co robią gorąco polecam.

Milena Szymańska
Tori

„Konkurują ludzie mali. Współpracują duzi. Pomagają WIELCY” – dziękujemy za współpracę, najpiękniejsze torby, cierpliwość i miłe słowa.

Agata Krystosiak
Project Manager – Dziecięca Fantazja (Children's Fantasy) Foundation

Jestem bardzo zadowoloną klientką firmy Duet. Torby są wysokiej jakości, a współpraca z producentem przebiega wzorowo. Wszelkie sugestie są zawsze brane pod uwagę a zamówienia dostarczane są terminowo. Torby wykonane wedle wytycznych mają idealny kolor zarówno druku jak i użytej tasiemki. Zdecydowanie polecam.

Ida Szczecińska
Novia Blanca

Odpowiedni ludzie z Panem Piotrem na czele robią bardzo dobre projekty!

Małgorzata Rogala
Owsiana Manufaktura

„Współpraca z firmą Torby DUET jest wzorcowa od momentu złożenia zamówienia do odbioru. Oferta toreb jest szeroka i w konkurencyjnych cenach. Dodatkowo komfort zwiększa dostępność próbek toreb oraz przygotowane wizualizacje przed złożeniem zamówienia. Doceniamy wysoką jakość użytych materiałów, w tym ekologicznych i szybką realizację”.

MIK Maciej Pajączkowski

Torby wykonane przez firmę DUET charakteryzują się wysoką jakością, personalizacją i wykonywane są terminowo, a współpraca jest bardzo rzetelna i w pełni satysfakcjonująca. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę DUET jako godnego zaufania, rzetelnego partnera w biznesie

PressGlass

Współpraca z Panem Piotrem oraz ekipą firmy Duet jest rewelacyjna. Pan Piotr jest zawsze dostępny, zaangażowany i rycersko zmaga się z wszystkimi zleceniami. Rezultat to torby najwyższej jakości, wykonane na czas, starannie zapakowane, po bardzo konkurencyjnej cenie. Ktokolwiek podejmuje się nowych realizacji, zdecydowanie nie znajdzie lepszej firmy do wykonania toreb lub innych projektów. Serdecznie polecam.

Anna Prodhomme
Whisky & Rhum

"Polecamy firmę Duet. Zmówienia realizowane są terminowo i z najwyższą starannością. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy i zamierzamy ją kontynuować”.

Hydro-Marko

Nasza dotychczasowa współpraca udowodniła, iż firma Duet spełnia wszelkie wymagania, jakie można postawić drukarni od doskonałej obsługi, przez jakość i terminowość, po kompleksowość obsługi. Polecamy korzystanie z usług tej firmy wszystkim, którzy szukają profesjonalnej obsługi i produktu o najwyższej jakości. Biorąc powyższe pod uwagę, pragnę rekomendować usługi firmy Duet, jednocześnie życząc im dalszych sukcesów.

IBRAMAKEUP SPÓŁKA Z O.O.SP.K.

Z firmą Duet, Segafredo Zanetti Poland współpracuje regularnie w zakresie zamawiania prezentowych toreb papierowych. Dostawca świadczy usługi profesjonalnie i terminowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta. Rekomendujemy Duet jako sprawdzonego, solidnego partnera biznesowego, który zlecenia realizuje rzetelnie i zgodnie z ustalonymi wytycznymi.

Anna Klasa

Serdecznie polecamy współpracę z firmą Duet-Torby Papierowe. Każdorazowe zamówienie toreb w firmie Duet cechuje się niebywałym profesjonalizmem. Terminowość, jakość wykonywanych produktów, kontakt, konkurencyjne ceny to tylko część z zalet firmy. Duet-Torby można traktować jako przykład efektywnej obsługi Klienta. Duet Torby to zespół specjalistów, którzy zawsze stają na wysokości zadania i są w stanie uratować nawet najbardziej wymagający projekt.

Tokantis

Mieliśmy przyjemność korzystać ze współpracy z firmą Duet przy realizacji ekskluzywnych toreb papierowych dla naszych Klientów. Doceniamy szybkie kalkulacje, fachowe doradztwo, terminową realizację i bogaty wybór możliwości wykończenia naszych druków. Polecamy firmę Duet jako rzetelnego i terminowego kooperanta☺ Z poważaniem,

Magdalena Kowalczyk – Małas
Owner of PRYM Drukarnia Offsetowa S.C.

Firma P.P.H.U.DUET Piotr Bęben jest godna polecenia, działa w sposób solidny i rzetelny. Towar zamówiony dostarcza ekspresowo. Poleciłabym Tę Firmę każdemu.

Sincerely, W.Radoń Printing House Office

Serdecznie dziękujemy za współprace. Współpraca z Państwem to czysta przyjemność. Oferowany towar jest bardzo dobrej jakości, co przy nadruku w kolorze ciemnym grafit nie jest zawsze pewne u innych dostawców. Bardzo dziękuje w imieniu zespołu Pestila za współprace.

Michał Rogaczewski

Firma OVB pragnie wyrazić swoje zadowolenie zarówno z wysokiej jakości oferowanych przez firmę Duet produktów, takich jak torby prezentowe oraz torby na wino, jak i z kompletnej obsługi na każdym etapie realizacji zamówienia. Niejednokrotnie współpracowaliśmy z firmą Duet i zawsze nasze oczekiwania były spełniane, a zamówienia dostarczane były terminowo. Z całą pewnością możemy zarekomendować firmę Duet, której produkty rewelacyjnie sprawdzają się na wszelkich wydarzeniach promocyjnych.

Marek Dobrowolski

Firmę Duet — producenta toreb papierowych polecamy wszystkim, którzy cenią sobie fachowe podejście do klienta, bardzo wysoką jakość produktów oraz wykonanych usług. Nietypowe torby wyprodukowane w terminie, z sumiennością, solidnością i punktualnością. Firma posiada dobrze wyposażony park maszynowy oraz dysponuje profesjonalnym sprzętem, jest to partner rzetelny i godny zaufania, charakteryzujący się nowoczesnymi metodami współpracy, fachowością i otwarciem na klienta. Terminowa, sprawna realizacja zamówienia przyczyniła się również do tego, że firma DUET w pełni zasługuje na nasze uznanie i dalszą rekomendację.

Printing House MODUSS Sp. z o.o.

High quality, good communication, best value for money.

Modneli

Pełen profesjonalizm serdecznie polecam!!!

Agata Sobczak
F.P.H. "MARKPOL"

Współpracujemy z firmą Duet od lat. Ich produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz wzorowe wykończenie, natomiast stosunek tej jakości do ceny jest jednym z najlepszych na rynku. Profesjonalna obsługa klienta wyczerpująco odpowie na każde pytanie dotyczące oferowanych artykułów oraz tematów związanych z wyceną, dostawą oraz modyfikacjami. Serdecznie polecamy.

Lider

Poważna, sympatyczna i energiczna , to trzy bardzo ważne zalety firmy Pana Piotra Duet, Polecam wszystkim i poszukuje takiej współpracy z firmami w Polsce.

Robert Gronowski

O firmie Duet dowiedziałam się od znajomych, tylko hasło. W momencie, kiedy dostałam zamówienie na wykonanie toreb papierowych, drukowanych full kolor + dodatkowe uszlachetnienie folią UV też duża pow. ok 75 procent powierzchni, zaufałam firmie Duet i ulokowałam zamówienie na wykonanie 1000 szt. toreb. Oczywiście przed zamówieniem wysyłałam mnóstwo pytań technicznych odnośnie dopasowania projektu do technologi, w konsekwencji sami Państwo dokonali poprawek stosownych do technologii, a co największe prosiłam kilka razy o wysłanie wzorów z podobną grafiką i rozwiązaniem, za każdym razem otrzymywałam, dodatkowo rzetelnie jeszcze opisane. Nadmieniam, że zamówienie i mnóstwo pytań zadawałam w grudniu, gdzie pracy było co niemiara i nie każdy był w stanie odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie a Pan Piotr zawsze. Współpraca i kontakt z Firmą Duet — Wszystko Super. POLECAM. Termin i wysyłka zgodne z ustaleniami. Kompetentne rozmowy z Panem Piotrem i Panią Eweliną. Pozdrawiam:-) Życzę powodzenia i do następnej realizacji, oby.

EDP

Pragniemy poinformować, że z Firmą Duet Producent Toreb Papierowych współpracujemy od szeregu lat i Firma ta zapewnia nam kompleksową obsługę w zakresie produkcji różnego typu toreb papierowych. Firma Duet dała się poznać jako rzetelny , terminowy wykonawca zleconych usług a dostarczone produkty cechuje wysoka jakość i estetyka wykonania. Na podstawie dotychczasowych relacji wysoko oceniamy profesjonalizm tej Firmy i w pełni rekomendujemy jako godnego zaufania i dalszego polecenia wykonawcę w branży produkcji toreb.

Zbigniew Maćkowiak
President of the Management Board of Print 44 sp. z o.o s.k. in Leszno, printing house

Współpraca z firmą Duet zawsze układa się bez zarzutu. Firma jest terminowa, rzetelna i bardzo pomocna. Wszystkie zlecenia realizowane są terminowo i bez żadnych komplikacji. Komunikacja jest łatwa i szybka, nie trzeba wciąż się upominać o odpowiedź Serdecznie pozdrawiam

Edyta Góra
Double System

"Umiesz liczyć-licz na siebie" Nie w tym przypadku. :) Wysyłając zapytanie, zawsze mogłam spodziewać się szybkiej i konkretnej odpowiedzi. Przez kilka lat współpracy nie zawiodłam się ani razu-zawsze porządnie wykonany produkt i na czas! Zdarzyły się też przemiłe niespodzianki, gdy zlecenie zostało ukończone szybciej. Wiem, że na firmie DUET zawsze mogę polegać.

Patrycja Tusińska

Firma Duet jest solidna, terminowa, bardzo przyjazna klientom. Produkty są bez zarzutu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze współpracy i mogę to zaświadczyć. Współpracujemy od 10 lat.

Angelika Rogalska-Malinowska
Czarno na białym advertising agency

Polecamy firmę ,,Duet,, jako partnera godnego zaufania. Torby wykonane z należytą starannością i dbałością o każdy szczegół. Dużym atutem jest fachowa pomoc całego zespołu na każdym etapie od projektowania do realizacji zamówienia. Serdecznie polecamy!

Marcin Bałaj
Client Service Director Brave Brain

Firma godna polecenia - posiadająca cechy które są bardzo mile widziane podczas współpracy. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów - zawsze realizowane na termin. Profesjonale doradztwo i bardzo miła obsługa :)

Appgo

Firma godna polecenia — posiadająca cechy, które są bardzo mile widziane podczas współpracy. Bardzo dobra jakość oferowanych produktów — zawsze realizowane na termin. Profesjonale doradztwo i bardzo miła obsługa :)

AP Grupa

Produkty firmy Duet cechuje doskonała jakość wykonania, estetyka oraz duża wytrzymałość. Współpraca z firmą przebiegała wzorowo na każdym etapie realizacji – od projektowania po dobór detali. Doświadczony zespół był niezwykle pomocny i oferował swoje wsparcie. Rzetelność, profesjonalizm i terminowość w realizacji zamówień. Polecam.

IBS Poland

Współpraca z firmą Duet to czysta przyjemność. Świetna komunikacja, dbałość o szczegóły, wysokiej jakości produkty. Rzetelność, solidność, terminowość i - przede wszystkim - wspaniali ludzie z Panem Piotrem na czele. Polecam z czystym sumieniem.

Agnieszka Mazan-Kostecka
Anabasis Production, CEO

Nasza współpraca jest wieloletnia i mamy najlepsze zdanie o Państwa firmie, zawsze profesjonalna komunikacja i terminowość. Pan Piotr niejednokrotnie ratował nas z różnych opresji realizacyjnych.

BTL FORMS Effective Advertisin
Managing Director

Polecamy współpracę z firmą DUET - Producent Toreb Papierowych z Krosna. Wszelkie wspólne realizacje przebiegały w sposób planowany i nie mieliśmy powodów do ewentualnych reklamacji, mogliśmy liczyć na wsparcie przy wzornikach i próbkach. Wybór towaru jest wystarczający, a osoby odpowiadające za realizację zamówienia konkretne, rzeczowe i zawsze pomocne.

EBLIS B&L team

Polecam firmę Duet. Personalizowane torby wysokiej jakości - zarówno nadruk, jak i użyte materiały. Fachowe podejście i dobry kontakt. Szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie.

Katarzyna Karczewska
Purchasing Specialist ETERNO

Jestem bardzo zadowolona z współpracy. Firma słowna, uprzejma, bardzo dokładna, wykonanie: najwyższa nota!

Danuta Urbańska
Lady D

Firma Torby Duet dała się poznać jako profesjonalny partner, który rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, dzięki fachowej wiedzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i doceniamy wysoką jakość świadczonych usług.

Libro

Z dużą satysfakcją oceniam współpracę z P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben w zakresie składanych zamówień. Firma sprawnie i terminowo wykonała dla nas szereg projektów. Szczególnie warte podkreślenia jest wszechstronne podejście do pytań, wątpliwości oraz pomysłów, a także staranne dopasowanie prac do naszych potrzeb i oczekiwań. Wszystko to sprawia, iż P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben Agencja Reklamowa Marketingowo zdecydowanie poleca.

Martyna Błaszczuk
Marketingowo Advertising Agency

Od lat korzystam z usług Torby Duet i jestem bardzo zadowolony. Każde zamówienia na najwyższym poziomie, błyskawiczna realizacja, doskonała jakość produktów, fachowe doradztwo. Zdecydowanie polecam !!!

Robert Rachwał
2020.mobiletrends.pl

Współpraca z P.P.H.U „Duet”, która realizowała zamówienie papierowych toreb okolicznościowych dla Politechniki Śląskiej charakteryzowała się bardzo wysokim zaangażowaniem i pomocą kompetentnych pracowników. Kontrahent wykazał się dużą elastycznością, znajomością branży i terminowością świadczonych usług. Otrzymane torby doskonale odzwierciedlały przygotowany projekt.

mgr Joanna Szabłowska

Wysoko oceniamy kompetencje oraz współpracę z firmą DUET. Produkty przygotowane przez firmę - torby reklamowe – papierowe - były wykonane solidnie i terminowo, na najwyższym poziomie, spełniały nasze najwyższe oczekiwania. Współpraca z firmą DUET charakteryzuje się profesjonalnym podejściem oraz zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Firma DUET to sprawdzony Partner, którego można polecić jako rzetelnego dostawcę materiałów, w szczególności wysokiej jakości toreb z wysokiej jakości papieru.

Jolanta Gałązka
PR&Art

Firma Aera Group spółka z o.o. od kilku lat współpracuje z firmą P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben z siedzibą ul. Floriańska 234 a • 38 - 440 Iwonicz – Zdrój.. Współpraca przebiega bez żadnych zastrzeżeń , gdyż P.P.H.U "Duet" kierowana przez Pana Piotra Bęben jest profesjonalnie. Realizacje są wykonywane terminowo i w pełni zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Możemy wyrazić zadowolenie z wysokiej jakości produktów oferowanych przez w/w firmę. Dodajemy ,iż Firma P.P.H.U "Duet" posiada profesjonalny dział graficzny oraz dział logistyczny, a wysokie kompetencje całego zespołu powodują ,że gorąco polecamy tego producenta .

CEO of Aera Group spółka z o.o.

Firma Torby DUET jest producentem na którym można polegać. Już od ponad dwóch lat zamawiamy w tej firmie luksusowe torby na kosmetyki marki For Life & Madaga z Brna i nigdy nie zawiodła. Zawsze możemy polegać na wysokiej jakości wykonania zamówionych toreb, dotrzymania terminów dostawy i doskonałym serwisie obsługi klienta. Cieszymy się, że możemy z firmą Torby DUET współpracować .

Julia Zárubová
Marketing Manager For Life & Madaga Poland

Współpracę z firmą Duet oceniam bardzo dobrze. Na każdym etapie działań firma ta cechuje się profesjonalizmem, elastycznością, terminowością i co najważniejsze wysoką jakością świadczonych usług. Gorąco polecam jako zaufanego i sprawdzonego Partnera.

Sebastian Panek
Pomarańcza Sp. z o.o.

Polecam firmę Duet - producenta toreb papierowych. Dotychczasowa współpraca układa się wzorcowo, każdy kontakt z pracownikami oraz z szefem, Panem Piotrem, jest rzeczowy i w pełni profesjonalny. Godne podkreślenia są krótkie terminy realizacji, zawsze dotrzymywane zgodnie z ustaleniami. Oferowane produkty cechuje wysoka jakość, zawsze są solidnie i bezpiecznie zapakowane do transportu. Zespół Irmy odznacza się wysoką kulturą osobistą, stwarza miłą atmosferę. Wszyscy są życzliwi, szybko reagują na każde zapytanie, chętnie rozwiązują każdy problem klienta. Polecam, to solidny partner.

Anna Szczepańska
Sales Director

„Realizacja zamówień w firmie Duet to przykład jak powinna wyglądać współpraca między ludźmi. Natychmiastowy kontakt, kompromis w terminie wykonania zlecenia, wysoka jakość produktu utrzymana zawsze na tym samym poziomie, koordynacja podczas procesu produkcji. Polecam współpracę z firmą Duet - klasa Premium”

Artur Bulba

„Współpraca z DUET to czysta przyjemność! To nie tylko profesjonalna, ale też bardzo rzetelna firma. Jakoś wykonania toreb zachwyca nie tylko nas, ale też naszych klientów. Polecamy z całego serca! ☺ ”

REBEL ARTISTRY

Serdecznie Polecamy współpracę z Firmą Duet-Torby Papierowe. Każdorazowe zamówienie wykonywane i przygotowywane jest z zachowaniem najwyższej staranności, jakości i terminowości. Firma Duet to pełen profesjonalizm-polecam!!!

AWIR

Mieliśmy okazje kilkukrotnie realizować zamówienia w firmie TORBY DUET i zawsze były one realizowane na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, bardzo dobra jakość i realizacja zlecenia zawsze na czas. A wszystko to w miłej atmosferze. Polecam.

Anna Pochłopień
Marketing, Lakma Strefa Sp. z o.o.

Dziękujemy za błyskawiczną wycenę i profesjonalny kontakt!

Damian Lewek

Profesjonalna obsługa oraz bardzo szybka realizacja.

Łukasz Jaracz

Bardzo dobry kontakt!

MartinFO

POLECAM! :) Kontakt rewelacja, torby świetnej jakości, terminy realizacji zawsze dotrzymane.

Patrycja Welew

Produkty bardzo wysokiej jakości, fachowe podejście a kontakt z firmą to czysta przyjemność. Możemy spokojnie polecić firmę DUET!

DC DRABAREK

Firma Duet to solidny partner. Na każdym etapie produkcji dbałość o szczegóły i jakość. Współpracujemy od lat bez najmniejszych problemów. Każde nasze życzenie co do wyglądu produktu lub wykończeń było w 100% wykonane. Firma rzetelna nie tylko z nazwy!

Henryka Marciniak

Polecam współpracę z firmą ,,Duet,, . 100 % zadowolenie z jakości wykonywanych produktów. Termin ustalany indywidualnie i mimo wszystko przesyłka zawsze przychodzi przed czasem. Pomocna i rzetelna firma!

NKC GRAFION Advertising Agency

Firma Duet jest bardzo rzetelna oraz terminowa. Zawsze chętna do rozmów oraz podejmowania nowych wyzwań. Współpracujemy już od kilku lat, zawsze bezproblemowa współpraca i dobry kontakt z opiekunem. Polecam!

Wioletta Frąckowiak
torby duet
Dane kontaktowe

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Adres:
ul. Przemysłowa 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena