Torby Papierowe Opole

Reklama własnej firmy to wymóg rynku. Firma, która zaniedba proces promocji własnego biznesu, może zginąć w otchłani innych podobnych przedsiębiorstw. Jeśli szukasz sposobu promocji własnej marki, trafiłeś w dobre miejsce.

Obecnie technologia pozwala na nadruk logo lub innych treści reklamowych na niemal każdym materiale. Torby papierowe mają przewagę nad innymi gadżetami reklamowymi, ze względu na swój praktyczny charakter i możliwości recyklingowe. Dzięki dostosowaniu papierowej torby do własnych preferencji będziemy w stanie stworzyć barwną otoczkę dla naszej marki. Pozwól, żeby logo i inne realizowane na torbach nadruki stworzyły spójną całość Twojej wizji na reklamę firmy.

Nasze torby papierowe z nadrukiem posiadają szerokie możliwości personalizacji. Dzięki nam wybierzesz uchwyt, wielkość i kształt opakowania, a co najważniejsze – z łatwością możesz wypełnić dane powierzchnie dowolną grafiką – także wewnątrz papierowej torby. Przedsiębiorstwa oraz firmy usługowe często sięgają po nasze produkty, o czym świadczą liczne opinie od zadowolonych klientów.

Zamów darmową wycenę

Ekskluzywne torby papierowe

Oryginalne torby reklamowe z logo firmy to świetny sposób na promocję marki. Sprawdzą się także jako gadżet upominkowy. Seria Exclusive to unikalne produkty ze specjalnie wyselekcjonowanych kartonów i papierów kredowych. Te cechy w połączeniu z unikalnym nadrukiem nadają całości wyjątkowy wygląd, który z dumą przekazujemy do rąk naszych klientów.

Niska biała torebka z czarnym logotypem i wstążką na kosmetyki

Ekologiczne torby papierowe

Ochrona środowiska to ważny aspekt życia mieszkańców Opola. Jeśli chcesz przyczynić się do ograniczenia zanieczyszczenia tworzywami sztucznymi, powinieneś skorzystać z biodegradowalnej, papierowej alternatywy reklamówki. Sprawdź nasze produkty z serii Classic Eko+. Cały papier wykorzystany do produkcji tego typu torby pochodzi w 100% z recyklingu lub papieru ECO. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii nasze torby z nadrukiem łączą w sobie ekskluzywny wygląd opakowania i dbałość o środowisko naturalne.

torba Clasic Eko+

Torby papierowe na wino

Torby papierowe z linii Wine & Bottle stworzono z myślą o pakowaniu wysokogatunkowych alkoholi. Jeśli planujemy podarować komuś wino, koniak lub inny produkt alkoholowy z wyższej półki, należy dobrać do niego równie ładne i subtelne opakowanie. Smukły kształt opakowania wraz z Twoim logo i dowolnie personalizowaną grafiką, pozwolą na luksusowe zapakowanie butelki. Pomożemy Ci zaprojektować opakowania, w których rozdasz alkohol swoim kontaktom biznesowym.

torebka na alkohol

Torby Kraftowe

Torby reklamowe z papieru typu Kraft to świetne rozwiązanie dla firm, które cenią sobie czas i prostotę wykonania. Klienci, którzy pokuszą się o własną grafikę na powierzchni torby, mogą zamówić druk wykonany metodą sitodruku (najlepsza opcja przy zamówieniach niskonakładowych) lub flexograficzną (dostępne tylko z nadrukiem wielkonakładowym). Torby papierowe typu Kraft z nadrukiem to świetna opcja na wytrzymałe torebki wykorzystywane np. w branży gastronomicznej.

Torby Kraft

Torby papierowe z nadrukiem

Wiele osób prowadzi swoje kampanie reklamowe za pośrednictwem ulotek i innego rodzaju wyrobów papierowych z nadrukiem. Dlaczego torby reklamowe są lepsze? Łączą one funkcję reklamową z użytecznością w życiu codziennym. Dzięki stosunkowo dużej powierzchni reklamowej możesz stworzyć grafikę na tyle czytelną, żeby przechodnie zwrócili uwagę i zarejestrowali w swoich umysłach logo Twojej firmy. Możliwe do naniesienia są również wszelkie dane kontaktowe, które chcielibyśmy rozpowszechnić wśród potencjalnych klientów.

Torby reklamowe i możliwości personalizacji

Zapraszamy do składania zamówień na w pełni personalizowane torby papierowe z nadrukiem. Do dyspozycji mamy różne rozmiary, od małej torebki po wielkie torby reklamowe. Dowolnie możemy dobrać uchwyt dla przyszłych użytkowników naszych opakowań. Od mocnych uchwytów plastikowych po wstążki o bardzo ozdobnym i estetycznym wyglądzie. Możliwości związane z nadrukiem są w zasadzie nieograniczone. Możesz zatem pokusić się o dowolną kompozycję graficzną, według własnych upodobań.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług naszej firmy – od projektu i zamówienia po realizację i wysyłkę.

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nasze realizacje

torby duet
Contact details

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Address:
Przemysłowa street 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena