Torby papierowe Poznań

Myślisz, w jaki sposób promować firmę na terenie miasta Poznań? Prowadzisz biznes, gdzie oferujesz klientom ekskluzywne produkty i szukasz wyjątkowego opakowania na nie? A może organizujesz targi, konferencje, szkolenia i zależy Ci na tym, aby uczestnicy otrzymali gadżety reklamowe w wyjątkowych torbach?

Postaw na przygotowane wg indywidualnych potrzeb torby papierowe z nadrukiem. Jako producent opakowań jesteśmy w stanie dostarczyć eleganckie, trwałe i wytrzymałe torebki papierowe z logo Twojej firmy na nich. Wysoka jakość druku, wyjątkowe dodatki oraz uszlachetnienia zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Gotowe torebki papierowe wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Torby papierowe z nadrukiem – Poznań

Eleganckie, laminowane torby reklamowe to skuteczny i prosty sposób na budowanie świadomości marki w świadomości klientów. To także doskonały sposób na dotarcie do nowych osób, gdyż logotyp firmy widoczny jest dla wszystkich, którzy się z nią zetkną. Ciekawy projekt i bogata kolorystyka dodatkowo przyciągną wzrok postronnych osób.

Oferujemy wykonanie unikalnych toreb papierowych dla firm, przedsiębiorstw i instytucji zlokalizowanych w Poznaniu oraz w Wielkopolsce. Jesteśmy w stanie przygotować torby reklamowe, świąteczne, okolicznościowe dopasowane do indywidualnych potrzeb. W naszym asortymencie znajdziesz też ekologiczne rozwiązania, które zadowolą osoby szczególnie troszczące się o środowisko naturalne.

Zamów darmową wycenę

Ekskluzywne torby papierowe

Osoby ceniące sobie ekskluzywny charakter produktów polecamy papierowe torby linii Exclusive. To wyjątkowe opakowanie powstało z myślą o najbardziej wymagających klientach. Mocne wykonanie, wysokiej jakości papier, wyjątkowe uszlachetniania i dodatki, sprawiają, że z tych toreb chętnie korzystają przedsiębiorstwa stawiające na luksus i zadowolenie klientów. Prezentowane torebki papierowe są równie funkcjonalne, co piękne.

Niska biała torebka z czarnym logotypem i wstążką na kosmetyki

Ekologiczne torby papierowe

Poznań chce być postrzegany jako miasto ekologiczne. Rozwijane są parki, modernizowany jest transport zbiorowy, wprowadzane są rozwiązania mające na celu ograniczenie odpadów tworzyw sztucznych, stosowane są proekologiczne rozwiązania mające na celu sprawić, by w Poznaniu żyło się lepiej. Dlatego też proponujemy naszym klientom ekologiczne produkty, wykonane z papieru eko lub pochodzącego w całości z recyklingu, torby papierowe linii Classic Eko+. Są one solidne, a nadruk na nich może być wykonany techniką offsetową lub metodą sitodruku. Proekologiczny charakter podkreśla fakt, że torba papierowa może być używana wielokrotnie i jest doskonałą alternatywą dla reklamówek.

torba Clasic Eko+

Torebki papierowe na alkohol

W ramach uznania często wręczamy butelkę dobrego alkoholu. Czyż nie byłoby świetnie, gdyby sprezentować go w opakowaniu, które podkreśli wyjątkowość tego gestu. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowo mocne torby na alkohol linii Wine & Bottle. Wzmocniona konstrukcja i wytrzymały uchwyt zapewnią bezpieczeństwo, a barwny nadruk zapewni piękną oprawę.

torebka na alkohol

Torby papierowe Kraft

Uzupełnienie oferty stanowią torby z papieru Kraft. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużej ilości toreb papierowych w krótkim terminie. Surowość tego typu opakowania dodaje torbom specyficzny urok i podkreśla walory ekologiczne. Standardowe rozmiary i kolory przyspieszają realizację zamówienia. Nadruk na torbach reklamowych Kraft może być wykonany metodą sitodruku lub w systemie flexo. Są one prostym i tanim rozwiązaniem dla firm, które chcą wykorzystać torby papierowe jako nośnik reklamy.

Torby Kraft

Torby reklamowe z logo firmy – wyjątkowy gadżet reklamowy

Gadżety reklamowe od lat stanowią element kampanii reklamowych stosowanych przez przedsiębiorstwa. Długopisy, kubki, notesy czy inne upominki wręczane są przy okazji konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń czy imprez. Ciekawym rozwiązaniem jest wręczenie uczestnikowi takich wydarzeń torby papierowej, na którym nadrukowane będzie logo Twojej firmy. Ciekawy projekt przyciągnie uwagę nie tylko obdarowanego, ale także innych osób.

Stylowe torby z indywidualnym nadrukiem stanowią także sposób na budowanie świadomości marki wśród potencjalnych klientów. Istotną zaletą takich toreb papierowych jest to, że można je zaprojektować według własnego uznania. Szeroki wybór kolorów, rodzajów uszlachetnień czy dodatków sprawia, że każdy projekt jest unikalny i wyjątkowy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu przedsiębiorstwa i instytucje z Poznania i okolic.

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nasze realizacje

torby duet
Contact details

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Address:
Przemysłowa street 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena