Torby papierowe Kielce

Chcesz rozpromować swoją markę wśród jak największej liczby osób? Zależy Ci na pokazaniu wyjątkowego charakteru produktu lub oferty? Szukasz estetycznego opakowania na swój luksusowy produkt?

Świetnym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w ekskluzywne torby papierowe z nadrukiem i logo firmy. Służą one nie tylko do przechowywania gadżetów reklamowych czy zakupów, ale także, dzięki stosunkowo dużej powierzchni, mogą być wykorzystane w marketingu. Umieszczenie barwnego nadruku sprawi, że przekaz reklamowy może trafić do dużej liczby osób. Reklamę na torbie widzi bowiem zarówno osoba nią obdarowana jak i inni ludzie, którzy się z nią zetkną.

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zaopatruje przedsiębiorstwa, instytucje i fundacje z całej Polskie (w tym także te z Kielc i okolicznych miejscowości) w torby papierowe. W naszej ofercie dostępne są luksusowe torby serii Exclusive, ich ekologiczne odpowiedniki serii Classic Eko+, torebki na alkohol czy też standaryzowane torby typu Kraft z możliwością nadruku. Zamówienie można złożyć telefonicznie, mailowo lub poprzez specjalny formularz.

Zamów darmową wycenę

Ekskluzywne torby papierowe

Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się sprzedażą luksusowych produktów lub chcesz podkreślić wyjątkowy charakter swoje oferty powinieneś zdecydować się na opakowania papierowe serii Exclusive. Te torby reklamowe powstają ze specjalnie wyselekcjonowanych papierów i kartonów kredowych. Są wytrzymałe, a dzięki zastosowaniu uszlachetnień z powodzeniem przykują uwagę Twoich klientów.

Niska biała torebka z czarnym logotypem i wstążką na kosmetyki

Ekologiczne torby papierowe

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów przeznaczonych dla firm świadomych ekologicznie. Seria Classic Eko+ to torby wykonane z papieru ekologicznego lub w całości pochodzącego z recyklingu. Ich proekologicznych charakter podkreśla fakt, że można z nich korzystać wielokrotnie. Są niezwykle wytrzymałe, dzięki wzmocnionemu dnu oraz górnej zakładce. Tak jak w przypadku toreb ekskluzywnych, tak i te mogą zostać poddane procesowi uszlachetniania.

torba Clasic Eko+

Opakowania na alkohol

Wyjątkowe prezenty wymagają wyjątkowej oprawy. Dlatego też przygotowaliśmy ofertę na torebki papierowe na alkohol w różnych rozmiarach z możliwością nadruku. Zastosowanie specjalnych papierów oraz dodatkowych wzmocnień sprawia, że prezent będzie w niej bezpieczny zarówno podczas transportu jak i wręczania. Dodatkowe uszlachetnienia czy wstążki nadadzą torbie luksusowego wyglądu.

torebka na alkohol

Torby papierowe Kraft

Standardowy rozmiar i kolor sprawia, że torby papierowe typu Kraft są świetnym rozwiązaniem dla firm, którym zależy na czasie. Dzięki zadrukowi metoda sitodruku (maks. 3 kolory) proces produkcji skrócony jest do minimum. Przy wysokonakładowych realizacjach, istnieje również opcja znakowania toreb metodą flexograficzną z możliwością zadruku całej powierzchni torby wielokolorową grafiką. Torby papierowe Kraft z uchwytem w postaci bawełnianego sznurka to częsty wybór firm z branży gastronomicznej oraz marketów.

Torby Kraft

Papierowe torby — od opakowania do gadżetu reklamowego

Pierwsze torby papierowe powstały w latach 50 XIX wieku w Stana Zjednoczonych i służyły głównie to pakowania owoców i warzyw w sklepach. Z czasem ich rola — jak również kształt i rozmiary — uległa zmianie. Torebki papierowe w obecnej formie są nie tylko funkcjonalne, ale również stanowią ogniwo w działaniach marketingowych wielu sklepów, firm, fundacji czy instytucji. Powierzchnia zewnętrzna może być bowiem wykorzystana do promocji marki, produktu lub usługi poprzez zastosowanie wielobarwnego nadruku.

Dziś możemy przygotować torby według niemal dowolnego projektu. Zadruk zarówno zewnetrznej jak i wewnętrznej strony nie stanowi większego problemu, a szerokie możliwości uszlachetniania (laminowanie, kalandrowanie, lakierowanie, hot stamping i wiele więcej) pozwalają uzyskać efekt, który na długo zapadnie w świadomości Klienta. Nawet taki prosty element jak zamknięcie torby może znacząco odmienić wygląd produkty.

Jeżeli masz wątpliwości czy papierowe torby reklamowe są dla Ciebie, skontaktuj się z nami, a my poprowadzimy cię przez cały proces od projektu do produktu końcowego. Zapraszamy do kontaktu.

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nasze realizacje

Dane Kontaktowe

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Adres:
ul. Przemysłowa 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena