Torby papierowe Białystok

Czy szukasz sposobu na promowanie swojego biznesu, który byłby zarazem skuteczny, ekologiczny i docierał do szerokiego grona potencjalnych klientów? Postaw na torby reklamowe z logo Twojej firmy.

Torby papierowe z nadrukiem to opakowania, które coraz częściej wypierają tradycyjne reklamówki czy torby z tworzyw sztucznych. Ich proekologiczny charakter sprawia, że chętnie sięgają po nie osoby, którym dobro środowiska naturalnego leży na sercu. Dlaczego więc nie wykorzystać tego trendu i nie wręczać wraz z produktami eleganckiej torby papierowej ozdobionej Twoim logo?

Papierowe torby reklamowe sprawdzają się również podczas spotkań biznesowych, targów, konferencji czy szkoleń. Wykorzystywane są jako wygodne opakowania do przechowywania innych gadżetów reklamowych, a dzięki nadrukowi w intensywnych kolorach same w sobie mogą stać się nośnikiem przekazu reklamowego.

Jako producent toreb papierowych, jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie wyjątkowe i niepowtarzalne opakowania, które na długo zapadną Twoim klientom w pamięci. Produkujemy torby papierowe w różnych rozmiarach wg. indywidualnych projektów. Zamówienia realizujemy dla małych i średnich firm, dużych przedsiębiorstw, instytucji pożytku publicznego, fundacji czy instytucji państwowych zarówno z Białegostoku, jak i z innych miejscowości zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Zamów darmową wycenę

Ekskluzywne torby papierowe

Laminowana torba papierowa to doskonałe opakowanie dla produktu klasy premium. Jeżeli chcesz podkreślić wyjątkowy charakter swoich produktów lub usług, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na wytrzymałe i eleganckie torby serii Exclusive. Produkowane są one ze specjalnie wyselekcjonowanych papierów i kartonów kredowych, a proponowane przez nas uszlachetnienia w połączeniu z ciekawym nadrukiem z pewnością przyciągną uwagę Twoich klientów.

Niska biała torebka z czarnym logotypem i wstążką na kosmetyki

Ekologiczne torby papierowe

Ekologiczną alternatywą dla laminowanych toreb papierowych jest seria Eco Classic+. Wykonane z papieru pochodzącego w całości z recyklingu lub papieru ekologicznego, doskonale wpisują się w działania firm, które podejmują działania zmierzające do ograniczenia swojego wpływu na środowisko naturalne. Także i te modele oferują szeroką gamę uszlachetnień i zamknięć, dzięki czemu ich personalizacja jest bardzo prosta.

torba Clasic Eko+

Torby papierowe na alkohol

Wytrzymałość i elegancja – te dwie cechy powinny opisywać opakowanie, w którym mamy zamiar podarować komuś butelkę szlachetnego trunku. Za sprawą wzmocnionego dna i zakładki górnej, torby papierowe serii Wine & Bottle zapewniają bezpieczne przenoszenie, a zastosowanie wielobarwnego nadruku czy uszlachetnień sprawi, że wręczany prezent nabierze w oczach ofiarowanego większej wartości.

torebka na alkohol

Torby papierowe Kraft

Dla wszystkich firm, którym zależy na czasie proponujemy torby z papieru typu Kraft. Produkowane są w standardowych rozmiarach w dwóch kolorach z możliwością znakowania metodą sitodruku lub fleksograficzną. Proces produkcji skrócony jest do minimum, dzięki czemu finalne produkty mogą być u Ciebie w ekspresowym tempie. Ten typ toreb używany jest chętnie w sklepach do pakowania produktów spożywczych, ale nie tylko.

Torby Kraft

Reklamowe torby papierowe z nadrukiem

Jednym ze sposobów na promocję swojej marki jest wręczanie gadżetów reklamowych z logotypem lub ulotek prezentujących nasz produkt czy usługę. Podobną funkcję mogą pełnić także torby papierowe z nadrukiem. Dzięki stosunkowo dużej powierzchni reklamowej możemy na nich umieścić nie tylko logo, ale także slogan czy dane kontaktowe do firmy. Nadruki wykonane techniką sitodruku, metodą offsetową czy fleksograficzną przyciągną uwagę nie tylko obdarowanego klienta, ale także osób postronnych.

Wysoka jakość naszych produktów to dla nas priorytet. Dlatego też w naszej pracy wykorzystujemy jedynie specjalnie wyselekcjonowane papiery i tektury oraz stosujemy techniku druku zapewniające doskonałe oddanie barw. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z realizacjami, które wykonaliśmy dla naszych Klientów.

Duże możliwości personalizacji toreb papierowych

Jeżeli poszukujesz firmy, która zapewni profesjonalną obsługę przy produkcji toreb papierowych – od zamówienia, aż po odbiór – skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie wyjątkowy i unikalny projekt, który zrobi wrażenie na Twoich klientach i kontrahentach. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór uszlachetnień, takich jak lakierowanie, kalandrowanie, tłoczenie czy hot-stamping, oraz różne rodzaje zamknięć i uchwytów. Niemal każdy szczegół może podlegać personalizacji.

Zamówienie na torby papierowe możesz złożyć telefonicznie, mailowo lub za pomocą prostego formularza.

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nasze realizacje

torby duet
Dane kontaktowe

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Adres:
ul. Przemysłowa 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena