Torby papierowe Łódź

Łódź to miasto znane przede wszystkim ze swojej przemysłowej historii. Obecnie stanowi ona ważny ośrodek kulturalny. Każdego roku na terenie miasta odbywa się kilkadziesiąt różnego rodzaju wydarzeń: muzycznych, teatralnych, literackich, plastycznych czy filmowych, na które ściągają ludzie z całej Polski, a także goście z zagranicy. Takie imprezy to doskonała okazja, by promować markę oraz usługi. Jednym z popularniejszych sposobów na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów jest wykorzystanie do tego papierowej torby z nadrukiem reklamowym Twojej marki.

Jako producent toreb papierowych oferujemy wykonanie wytrzymałych opakowań, które zachwycą starannością wykonania, wiernością oddania kolorów czy bogactwem dodatków i uszlachetnień. U nas zamówisz laminowane torby papierowe, które sprawdzą się w każdej okazji w dowolnej konfiguracji. Skorzystaj z naszych szerokich kwalifikacji i bogatego doświadczenia w produkcji toreb papierowych.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ekskluzywne torby reklamowe przygotowane z myślą o wyjątkowych okazjach, ale również torby ekologiczne, torby cateringowe czy torebki typu Kraft. Przygotujemy dla Ciebie unikalne opakowania, które będą współgrały z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

Nasze torby są chętnie wybierane przez przedsiębiorstwa rozmaitych branż oraz firmy usługowe. Świadczą o tym rozliczne opinie (Sprawdź koniecznie stronę Referencje). Każdy z naszych klientów może liczyć na fachowe doradztwo w wyborze techniki wykonania toreb, doboru kolorystyki czy dodatków mających wyróżnić produkt wśród setek innych.

Zamów darmową wycenę

Ekskluzywne torby papierowe

Serię produktów Exclusive doceni każdy, kto ceni styl i elegancję. Luksusowe torby papierowe zostały zaprojektowane i wykonana z najwyższą starannością. Dokładnie wyselekcjonowany papier i karton kredowy o wysokiej gramaturze, wzmocnione dno kartonu i zakładka górna oraz specjalne taśmy, którymi klejone są torby, sprawiają, że produkt ten jest wyjątkowo wytrzymały. Z kolei barwny nadruk, dodatkowo uszlachetniony takimi technikami jak hot stamping, tłoczenie, kalandrowania czy lakierowania nadadzą torbie papierowej wyjątkowego i niepowtarzalnego wyglądu.

Niska biała torebka z czarnym logotypem i wstążką na kosmetyki

Ekologiczne torby papierowe

Ochrona środowiska jest ważną częścią życia mieszkańców Łodzi. Jeżeli i Tobie nie jest obojętny los naszej planety, sprawdź serię produktów Classic Eko+. Są to torby papierowe wykonane w całości z papieru ECO lub papieru pochodzącego w 100% z recyklingu. Tak jak w przypadku ekskluzywnych toreb papierowych, tak i tutaj dostępny jest szeroki wachlarz uszlachetnień i dodatków, które pozwolą lepiej wyeksponować logo i przekaz reklamowy Twojej firmy. Wzmocnieniem proekologicznego charakteru produktu jest fakt, że torby papierowe są wielokrotnego użytku.

torba Clasic Eko+

Opakowania na alkohol

Wyjątkowy trunek zasługuje na wyjątkową oprawę. W naszej kulturze przyjęło się, by w dowód wdzięczności wręczać np. butelkę dobrego alkoholu. Jeżeli często masz okazję do przekazania uznania swoim pracownikom, klientom lub kontrahentom, wybierz torebki papierowe na alkohol serii Wine & Bottle. Są one niezwykle wytrzymałe, dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanego papieru i tektury oraz specjalnych taśm klejących. Wzmocniona w ten sposób konstrukcja i solidny uchwyt umożliwią bezpieczny transport i przechowywanie wina, koniaku czy whiskey.

torebka na alkohol

Torby papierowe Kraft

Dużą popularnością wśród restauracji czy firm cateringowych cieszą się torby reklamowe typu Kraft. Doskonale nadają się do pakowania diet pudełkowych i dań na wynos. Z kolei logo na torby będzie budowało świadomość marki wśród Twoich klientów i ich najbliższego otoczenia. W marketach z kolei stanowią doskonałą i ekologiczną alternatywę dla “reklamówki”. Dostępne w standardowych rozmiarach i kolorach są idealne do nisko i wysokonakładowych realizacji. Oferujemy wykonanie nadruków metodą sitodruku lub flexograficzną.

Torby Kraft

Torby foliowe czy papierowe – wybór jest oczywisty

Z roku na rok świadomość ekologiczna mieszkańców Łodzi i innych miast w Polsce rośnie. Częściej sięgamy po produkty eko, staramy się segregować śmieci i rezygnować z samochodu na rzecz transportu publicznego. W punktach usługowych czy sklepach również coraz chętniej wybieramy rozwiązania, które mają mniejszy wpływ na nasze środowisko. Folia, tak popularna we wszelkiego rodzaju opakowaniach, zastępowana jest przez papier. Nic dziwnego – plastki rozkłada się przez setki lat, podczas gdy papierowi wystarczy od kilku tygodni do pół roku. Dlatego też sklepy, restauracje i firmy mające na względzie ochronę środowiska spełniają proekologiczne oczekiwania swoich klientów, oferując im torby papierowe do pakowania dań na wynos czy zakupów.

Postaw na wysoką jakość

Przedsiębiorcom, instytucjom, organizacjom i fundacjom z Łodzi i okolic oferujemy pomoc i doradztwo w każdej kwestiach związanych z zaprojektowaniem i wykonaniem toreb papierowych. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem specjalnego formularza.

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nasze realizacje

torby duet
Dane kontaktowe

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Adres:
ul. Przemysłowa 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena