Torby papierowe Wrocław

Szukasz sposobu na promocję swojej firmy na terenie miasta Wrocław? Jesteś wystawcą na targach i potrzebujesz torby papierowej z nadrukiem, w które znajdować się będą gadżety reklamowe przekazywane innym uczestnikom. A może prowadzisz szkolenia we Wrocławiu i chcesz przekazywać materiały i upominki w wygodnej i poręcznej torbie z logo firmy?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś tak, to ekskluzywne torby papierowe są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wytrzymałe, wykonane z najlepszych materiałów opakowania to nasz produkt flagowy. Jako producent jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Zaprojektujemy i przygotujemy torby papierowe z nadrukiem lub bez według Twoich potrzeb. Gotowe zamówienie zostanie wysłane pod wskazany przez Ciebie adres. Wrocław nie stanowi tu wyjątku i gotowe produkty trafią wprost do Twoich rąk.

Torby papierowe z nadrukiem – Wrocław

Ekskluzywne torby reklamowe to prosty, a jednocześnie bardzo skuteczny nośnik reklamy. Z ich pomocą szybko zbudujesz świadomość marki nie tylko wśród obecnych, ale także potencjalnych klientów. A jeżeli troska o środowisko naturalne jest Ci bliska, z pewnością zainteresują się nasze torby papierowe linii Classic Eko+, tworzone z materiałów ekologicznych. Oferujemy również torby z papieru pochodzącego w 100% z recyklingu. To doskonała alternatywa dla reklamówek, do produkcji których wykorzystuje się tworzywa sztuczne.

Zamów darmową wycenę

Ekskluzywne torby papierowe

Dla wymagających klientów z Wrocławia proponujemy unikatowe torebki papierowe serii Exclusive. Są one nie tylko eleganckie, ale także wyjątkowo mocne. To najchętniej wybierane opakowania przez klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania, indywidualne uszlachetnienia czy szeroki wybór dodatków. Dodatkowym atutem tego produktu jest wzmocniona górna zakładka i dno, co sprawia, że produkt jest nie tylko piękny, ale także funkcjonalny.

Niska biała torebka z czarnym logotypem i wstążką na kosmetyki

Ekologiczne torby papierowe

Wrocław jest miastem ceniącym ekologię. Mieszkańcy wymieniają piece na bardziej eko, rezygnują z transportu samochodowego na rzecz rowerów czy urządzają akcje sprzątania miejsc publicznych. Jeżeli także Ty chcesz dbać o środowisko, wybierz ekologiczne torby z nadrukiem lub bez. Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, same także ulegają w dużej mierze biodegradacji. Dostępne u nas torby Classic Eko+ cechują się również wysoką jakością nadruku dzięki zastosowaniu techniki offsetowej oraz sitodruku.

torba Clasic Eko+

Opakowania na alkohol

Wykonane z papieru torby Wine & Bottle to opakowania, które dodatkowo podkreśla wyjątkowość prezentu, jakim jest wino, koniak, whisky czy inny wysokogatunkowy alkohol. Stwórz z nami niepowtarzalny projekt, który zachwyci Twoich klientów czy kontrahentów i sprawi, że na długo zapamiętają Twoją markę. Wzmocniona konstrukcja i solidny uchwyt pozwolą bez obaw transportować każdą butelkę.

torebka na alkohol

Torby papierowe Kraft

Dopełnieniem oferty są torby z papieru typu Kraft. Dostępne w standardowych rozmiarach i kolorach są idealne do wysoko i nisko nakładowych realizacji, które muszą być wykonane na wczoraj. Torby reklamowe Kraft mogą być znakowane metodą sitodruku lub w systemie flexo. Są prostym i najtańszym rozwiązaniem dla firm, które chcą wykorzystać torby z papieru jako nośnik reklamy.

Torby Kraft

Torby papierowe z nadrukiem jako nośnik reklamy

Jednym ze sposobów na dotarcie do nowych klientów jest przygotowanie gadżetów reklamowych z nadrukowanym logo firmy. Różnego rodzaju materiały reklamowe wręcza się przy okazji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń czy wydarzeń i imprez, w których uczestniczy duża liczba osób. Przy dużej ich ilości wygodną formą wręczania prezentów jest umieszczenie ich w papierowej torbie z nadrukiem. Torby reklamowe to świetna okazja do promocji własnego biznesu poprzez ekspozycję elementów brandu dla szerokiego grona społeczności. Dzięki temu zyskujemy kolejną powierzchnię do reklamowania swojego biznesu. Ponadto, przygotowana według ciekawego projektu torba z logotypem, zostanie zauważona także przez postronnych obserwatorów.

Torba papierowa jako element wpływający na poprawę wizerunku firmy

Ekskluzywne torby papierowe to także doskonały sposób na budowanie wizerunku firmy w świadomości klientów. Pakowanie własnych produktów do eleganckich toreb z unikalnym wzorem i logo sprawi, że klienci będą uważać Cię za firmę, która dba o ich potrzeby.

Kluczową zaletą naszych toreb jest to, że możesz je w dowolny sposób spersonalizować. Wybierz rodzaj papieru, kolor, nadruk, rodzaj uszlachetnienia i uchwytu, a my przygotujemy idealną papierową torbę według Twojego projektu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu firmy z miasta Wrocław i okolic.

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nasze realizacje

Dane Kontaktowe

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Adres:
ul. Przemysłowa 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena