Torby Papierowe Bydgoszcz

Promocja własnego biznesu to nieodłączny element budowania marki. Jeśli szukasz dobrego sposobu na promocję, trafiłeś w dobre miejsce. Postaw na torby papierowe z nadrukiem, który możesz dowolnie spersonalizować.

Nasze ekskluzywne torby reklamowe są doskonałym sposobem na dotarcie do szerokiego audytorium bez konieczności wydawania dużych kwot pieniędzy. Posiadają szerokie możliwości personalizacji. Obecnie kierujemy się ekologicznym trendem, w którym plastikowe reklamówki są wypierane przez papierowe odpowiedniki. Dlaczego by nie wykorzystać tego, że Eko jest na czasie i nie zacząć promować się za pośrednictwem produktów biodegradowalnych?

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem możemy wykorzystać podczas organizacji różnego rodzaju eventów: szkoleń, spotkań biznesowych, targów, oraz konferencji. Można nanieść na powierzchnie toreb własne logo i przekazywać w nich inne materiały promocyjne w postaci drobnych gadżetów. Dzięki nadrukowi w intensywnych kolorach same mogą stać się nośnikiem przekazu reklamowego.

Jako renomowany producent toreb papierowych, wykonamy dla Ciebie opakowania, które na długo zapadną w pamięci Twoich potencjalnych i obecnych klientów. Skorzystaj z naszych usług i podstaw na wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji produktów takich jak:

  • eleganckie torby papierowe z własnym nadrukiem,
  • papierowe torby ekologiczne,
  • torby reklamowe z logo firmy,

Realizujemy zamówienia według indywidualnych projektów. Świadczymy usługi dla małych, średnich firm, dużych przedsiębiorstw, oraz wszelkiego rodzaju organizacji na terenie Bydgoszczy, jak i w innych miejscowości zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Zamów darmową wycenę

Ekskluzywne torby papierowe

Torby reklamowe także mogą być towarem ekskluzywnym promującym luksusową zawartość. Wykorzystanie papieru kredowego oraz zastosowanie wyjątkowych uszlachetnień takich jak soft touch, lakierowanie UV czy hot stamping, sprawia, że sprzedawane przez Ciebie artykuły zyskają więcej elegancji. Wyjątkowy projekt pozwoli przyciągnąć spojrzenia klientów oraz postronnych obserwatorów. Zdecyduj się na eleganckie torby serii Exclusive.

Niska biała torebka z czarnym logotypem i wstążką na kosmetyki

Ekologiczne torby papierowe

Ekologiczne torby papierowe to produkt, który przypadnie do gustu osobom, które mają na względzie dobro naszej planety. Seria Classic Eko nie ujmuje produktom ani trochę z ich reklamowej lub promocyjnej funkcji. Ta torba podkreśli ekologiczny wizerunek Twojej firmy, zachowując ekskluzywny charakter. Dzięki zastosowaniu techniki offsetowej możemy zagwarantować najwyższą jakość wydruku.

torba Clasic Eko+

Torby reklamowe Kraft

Torba papierowa typu Kraft to produkt wytrzymały, przeznaczony do przenoszenia dużych obciążeń. Ze względu na swoje właściwości są chętnie wybierane przez restauratorów i firmy cateringowe. Możliwość nadruku na powierzchni torby własnego logo zmienia ją w powierzchnię reklamową, którą warto wykorzystać do promocji swojej marki.

Torby Kraft

Opakowanie na alkohol

Wyjątkowy trunek zasługuje na wyjątkowe opakowanie. Bardzo często ekskluzywne butelki alkoholi pełnią rolę prezentów, również biznesowych. Torebki papierowe Wine & Bottle doskonale sprawdzą się, gdy zechcemy podarować butelkę whisky zasłużonym pracownikom lub potencjalnym klientom. W swoich produktach wykorzystujemy solidne uchwyty, oraz wzmocnioną konstrukcję. Dzięki temu możemy zagwarantować bezpieczny transport każdej butelce ekskluzywnego trunku.

torebka na alkohol

Torby papierowe z nadrukiem jako reklama firmy

Torby papierowe to świetny sposób na promocję marki. Promując się produktami biodegradowalnymi, nie tylko sprawiasz, że Twój brand jest bardziej rozpoznawalny, ale również podkreślasz fakt, że dbasz o środowisko naturalne. Przewaga torb nad innymi gadżetami jest taka, że podczas gdy smycz na klucze lub długopis są ukryte w kieszeniach, torba jest wyraźnie widoczna. W ten sposób osoby, które wędrują z Twoją torbą w dłoni, będą reklamować Twój produkt lub usługę osobom trzecim.

Torby papierowe to przede wszystkim produkty praktyczne, które w pełni podlegają recyklingowi. W naszej ofercie posiadamy możliwość naniesienia dowolnej grafiki na powierzchnię torby. W zależności od Twoich potrzeb możesz dowolnie wybrać nadruk, rodzaj uchwytu i sposób uszlachetnienia.

Zapraszamy do kontaktu firmy i instytucje z terenu Bydgoszczy i okolicznych miejscowości.

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nasze realizacje

Dane Kontaktowe

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Adres:
ul. Przemysłowa 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena